Wedstrijdrooster HSV het Palingparadijs Nieuwendijk 2019

 

 

 

Concept

 

Datum

Wedstrijd

aanvang

Inschrijven

Duur

Plaats

12 Jan

Steigerwedstrijd

13.30

12.30/12.45 Café de Steur

3 uur

Jachthaven de Steur

19 Jan

Steigerwedstrijd

9.00

8.00 / 8.15   Café Weterings

3 uur

Jachthaven Hank

2 Feb

Steigerwedstrijd

9.00

8.00 / 8.15   Café Weterings

3 uur

Jachthaven Hank

9 Feb

Steigerwedstrijd

9.00

7.45/8.00 Kantine ijsclub

3 uur

Jachthaven Werkendam

9 Maart

Gewone wedstrijd

8.30

7.15 / 7.30 Kantine ijsclub

3 uur

Bakkerskil achter het hout

6 April

Vrije Hengel

8.30

6.45 / 7.00 Kantine ijsclub

4 uur

Bakkerskil / Westkil

13 April

Bootkoppel

8.00

7.00 uur jachthaven Hank

4 uur

Nader info bij vertrek

27 April

Vrije Hengel

8.00

6.30 / 6.45 Kantine ijsclub

4 uur

Kanaal van Steenenhoek

4 Mei

Gewone wedstrijd

8.30

7.15 / 7.30 Kantine ijsclub

3 uur

Bakkerskil (achter het hout)

25 Mei

Gescheiden koppel

8.00

6.30 / 6.45 Kantine ijsclub

4 uur

Kanaal van Steenenhoek

1 Juni

Gewone wedstrijd

8.00

6.30 / 6.45 Kantine ijsclub

4 uur

Merwedekanaal nabij Arkel

8 Juni

Gewone wedstrijd

8.00

7.00 uur put Arkel

4 uur

Put Arkel

29 Juni deze wedstrijd is verplaatst van 11 mei

Vrije Hengel

8.00

6.30 / 6.45 Kantine ijsclub

4 uur

Kanaal van Steenenhoek

6 Juli

Federatiewedstrijd

Zie vergunning

3 uur

Alm en Biesbosch

20 Juli

Koppelwedstrijd

8.00

7.00 uur put Arkel

6 uur

(2x3 uur)

Put Arkel

3 Aug

Vrije Hengel

8.00

6.30 / 6.45 Kantine ijsclub

4 uur

Kanaal van Steenenhoek

10 Aug

Koppelwedstrijd

8.00

6.45 / 7.00 Kantine ijsclub

4 uur

Bakkerskil Fons

17 Aug

Gewone wedstrijd

8.00

6.45 / 7.00 Kantine ijsclub

3 uur

Bakkerskil Fons

31 Aug

Vrije Hengel

8.30

6.45 / 7.00 Kantine ijsclub

4 uur

Kanaal van Steenenhoek

7 Sep

Koppelwedstrijd

8.30

7.15 / 7.30 Kantine ijsclub

4 uur

Bakkerskil Fons

14 Sep

Gewone wedstrijd

8.30

6.45 / 7.00 Kantine ijsclub

4 uur

Merwedekanaal Gorkum

28 Sep

Gewone wedstrijd

8.30

7.15 / 7.30 Kantine ijsclub

3 uur

Bakkerskil (achter het hout)

12 Okt

Steigerwedstrijd

9.00

8.00 / 8.15   Café Weterings

3 uur

Jachthaven Hank

26 Okt

Gewone wedstrijd

9.00

7.45/8.00 Kantine

ijsclub

3 uur

Bakkerskil( achter het hout)

2 Nov

Gewone wedstrijd

9.00

7.45/8.00 Kantine

ijsclub

3 uur

Bakkerskil( achter het hout)

9 Nov

Steigerwedstrijd

9.00

8.00 / 8.15   Café Weterings

3 uur

Jachthaven Hank

23 Nov

Steigerwedstrijd

13.30

12.30/12.45 Café de Steur

3uur

Jachthaven de Steur

30 Nov

Steigerwedstrijd

9.00

8.00 / 8.15   Café Weterings

3 uur

Jachthaven Hank

14 Dec

Gewone (Bout) wedstrijd

9.00

7.45/8.00 Kantine ijsclub

3 uur

Almkade Dorp